МОНТАЖ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ У ХАРКОВІ

        Встановлення кондиціонера недорого зі знижками Працюємо по Харкову та Харківській області Гарантія на виконані роботи

       kondicioner-service.kharkov.ua

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Монтаж кондиціонера у два етапи встановлення кондиціонера в Харкові на закладену магістраль

Монтаж кондиціонера у два етапи встановлення кондиціонера в Харкові на закладену магістраль

Монтаж систем кондиціювання у Харкові можна здійснювати у два етапи.

Тепер у Львові це зробити легко та просто, потрібно тільки зв'язатися з нами і ми все зробимо самі. Наші фахівці допоможуть вибрати місце куди найдоцільніше проводити монтаж, як внутрішнього, так і зовнішнього блоків. Ви запитаєте, навіщо проводити монтаж у два етапи? Коли ремонт йде вже повним ходом і ви думаєте про те, що в цьому приміщенні необхідний буде кондиціонер - саме час подумати і про його монтаж. Найбезпечнішим варіантом для нового ремонту - буде провести монтаж кондиціонера поетапно, спочатку підготувати необхідні комунікації для установки, а після завершення ремонту безпосередньо здійснити монтаж кондиціонера.

Якщо робити монтаж кондиціонера після ремонту Харків, без поділу на етапи, можна його пошкодити, чого робити дуже не хотілося б. Якщо робити повну установку до ремонту - пил та сміття може суттєво пошкодити пристрій внутрішнього блоку спліт-системи.

Завдяки проведенню двох етапних маніпуляцій під час монтажу кондиціонера ми заощаджуємо ваш час, ваші ресурси.

На першому етапі встановлюється зовнішній блок, проводиться монтаж комунікацій між блоками, електричним кабелем, дренажною трубкою.

На другому етапі здійснюється установка внутрішнього блоку вже відремонтованому приміщенні. Робиться це для того, щоб не заподіяти пошкодження пристрою під час проведення інтенсивних ремонтних робіт. Ще однією причиною є захист кондиціонера від пилу.

Щоб кондиціонер прослужив якомога довше, а цього ми і домагаємося - краще здійснювати встановлення кондиціонера в вже відремонтовану, чисту, вільну від пилу кімнату. 

 

Замовити