МОНТАЖ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ У ХАРКОВІ

        Встановлення кондиціонера недорого зі знижками Працюємо по Харкову та Харківській області Гарантія на виконані роботи

       kondicioner-service.kharkov.ua

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Встановлення і монтаж кондиціонерів у Харкові: доступно для всіх! Установка и монтаж кондиционеров Харьков

Встановлення кондиціонерів у Харкові та Харківській області

Встановлення кондиціонерів у Харкові та Харківській області 

Чим тепліше, тим актуальнішим є питання встановлення кондиціонерів у Харкові та Харківській області. Так, у багатьох наших співгромадян кондиціонери вжевстановлені, а деякі навіть можуть похвалитися спліт-системами, але є й ті, хто досі вірить у майбутнє похолодання, сподівається повернення колишніх кліматичних умов. На жаль, але щороку зменшує надії, а влітку все тепліше та тепліше. Навіть якщо якесь літо дійсно виявиться прохолодним, кондиціонер не буде тягарем, адже його можна не включати, а початкові витрати в будь-якому випадку окупляться прохолодним повітрям у приміщенні, коли жахлива спека все ж таки прийде. Установка кондиционера Харьков – завдання для професіоналів, а у Харкові однією з найвідоміших компаній з монтажу кондиціонерів є фірма «Монтаж кондиціонерів».

«Монтаж кондиціонерів Харків» – колектив досвідчених, талановитих та знаючих спеціалістів, «озброєних» найсучаснішою технікою, інструментом та обладнанням. Співробітники компанії здатні встановлювати кондиціонери у важкодоступних місцях, там, куди ніхто більше не зможе дістатися, використовується спецтехніка, працюють промислові альпіністи. Само собою, установка кондиціонера у Харкові проводиться згідно з вимогами та стандартами, прокладаються магістралі, як цього вимагають інструкції. Вірна та точна установка істотно продовжує експлуатаційний термін, а якщо користуватися послугами компанії для сервісного обслуговування, можна в рази збільшити цей термін.

 

Кондиціонери Харків

Кондиціонери Харків

Важливо спочатку встановити кондиціонер правильно, щоб він не підвів у найвідповідальніший момент. Встановити кондиціонери у Харкові з максимальною гарантією якості готові працівники компанії «Кондиціонер Сервіс Харків». Мабуть, нікому зі спеціалістів будь-яких професій не треба пояснювати, чому роботи мають проводити професіонали. Навіть просту розетку можна встановити нормально, а можна далеко від стіни, не за рівнем, що потім проявиться при поклейці шпалер та інших роботах.

Кондиціонери у Харкові мають монтувати досвідчені фахівці, які вміють правильно закладати магістралі, а не лише кріпити сам кондиціонер у житловому приміщенні. Компанія «Сервіс кондиціонерів Харків» проводить монтаж з автовеж, у штаті працюють альпіністи, тобто співробітники компанії готові до робіт будь-якого рівня складності.

Замовити роботи зі встановлення кондиціонерів або сервісних робіт зручно за допомогою офіційного сайту компанії, де все досить докладно розписано, є прайс із переліком послуг, само собою, вказані контактні телефони.

Встановити кондиціонер у Харкові та Харківській області

Встановити кондиціонер у Харкові та Харківській області

Сьогодні кондиціонер – це атрибут, який просто необхідний у кожному приміщенні для підтримки

оптимальної температури та створення комфорту  для роботи або відпочинку. 

Їх різноманітність і кількість компаній виробників дуже велика і тому вибрати часом буває дуже важко. Купивши кондиціонер, багато хто з метою економії коштів вирішує самостійно встановити спліт-систему, але розпочавши встановлення відразу ж задають питання — а як правильно потрібно монтувати кондиціонер?

Тому, щоб кондиціонер зміг забезпечити надійну роботу, радимо звернутися в інтернет-магазин "Монтаж кондиціонерів" у Харкові , та на встановлення кондиціонера запросити фахівців – професіоналів, які добре знають всі особливості та які можуть побачити непередбачені нюанси.

Детальніше:Встановити кондиціонер у Харкові та Харківській області

Монтаж кондиціонера Харків та Харківська область

  Монтаж кондиціонера Харків та Харківська область

Бажаєте купити кондиціонер та замовити монтаж кондиціонера у Харкові? Тоді пропонуємо відвідати інтернет-магазин «Монтаж кондиціонера Харків». На нашому сайті Ви зможете не тільки підібрати кондиціонер з необхідними технічними характеристиками, але й оформити замовлення на його монтаж. Але перш ніж Ви приступите до вибору кондиціонера, Ви повинні розуміти, що не варто економити на вартості самої моделі, а тим більше на його установці. Тому що десь 80% несправностей походить від того, що не професійно виконаний монтаж кондиціонера.

Монтаж кондиціонера Харків - це встановлення внутрішнього та зовнішнього блоку, що з'єднуються між собою так званою фреоновою магістраллю та підключення до електричної мережі. Найважливішим нюансом під час виконання монтажу кондиціонера є вакумування траси, тобто видалення вологи з неї. Тому радимо самостійно навіть не намагатися виконати монтаж кондиціонера або скористатися послугами «підозрілих» бригад. Тому, що якісно таку роботу можуть виконати лише фахівці, які мають великий досвід у даному питанні. А якщо ця робота буде виконана неправильно, то кондиціонер може просто перестати працювати, не відпрацювавши навіть одного сезону.

Детальніше:Монтаж кондиціонера Харків та Харківська область

Встановлення кондиціонера у Харкові і Харківській області

 Встановлення кондиціонера у Харкові і Харківській області

Плануєте купити та встановити кондиціонер у Харкові? Тоді перед тим як Ви купите кондиціонер, радимо спочатку вирішити, де він у Вас буде встановлений. І ще непогано було б встановлення кондиціонера Харків планували перед тим як робитимете ремонт. Тому що для проведення всіх необхідних комунікацій потрібно свердлити стіни.

Одним словом, установка кондиціонера в Харькове – це не такий простий і легкий процес. До того ж для встановлення кондиціонера потрібно не тільки мати спеціалізоване обладнання та інструменти, а й досвід у цьому напрямку. Адже термін служби Вашого кондиціонера залежатиме саме від того, як якісно буде встановлено кондиціонер.

Тому радимо навіть не намагатися самостійно встановлювати кондиціонер, або користуватись послугами бригад, які за низьку ціну пропонують неякісний монтаж кондиціонера. Найкраще звернутися до компаній, у яких працюють висококваліфіковані фахівці, які мають величезний досвід робіт із встановлення кліматичного обладнання.

 

Детальніше:Встановлення кондиціонера у Харкові і Харківській області

Монтаж кондиціонерів Харків

Монтаж кондиціонерів Харків

Ми надаємо клієнтам будь-які послуги, пов'язані з кліматичною технікою. Це включає сервіс, профілактичні огляди, заміни кондиціювання, а також монтаж кондиціонерів. Обслуговує наша компанія усі бренди спліт систем.

Сервіс кондиціонерів Харків- це компанія з повним спектром послуг з кондиціювання повітря у Харкові. Вже понад 5 років наші компетентні технічні фахівці надають найнадійніші послуги з обслуговування кондиціонерів. 

Коли ви дзвоните до нашої компанії, ви можете бути впевнені, що працюєте з чесною командою висококваліфікованих фахівців. Кондиціювання та монтаж кондиціонерів у Харкові проводиться швидко та якісно. На всі послуги - гарантія. При правильному калібруванні та точному встановленні систем кондиціонування фахівці забезпечують оптимальну ефективність використання енергії, контроль температури, якість повітря, рівень шуму, надійність та довговічність.

 

Детальніше:Монтаж кондиціонерів Харків 

Встановлення кондиціонера у Харкові

Встановлення кондиціонера у Харкові

Сьогодні для встановлення кондиціонера необхідна допомога спеціаліста, який зробить все якісно та професійно. Тепер ви можете отримати допомогу з встановленням спліт системи від надійних незалежних майстрів у Харкові, які працюють у нашій компанії. Вони допоможуть вам встановити, протестувати кондиціонер у Харкові протягом одного дня.

Коли у вас виникають проблеми з вашою кліматичною системою, останнє, що вам потрібно, це клопіт пошуку правильної компанії для її обслуговування, ми до ваших послуг! Співробітники Харківської компанії тут, щоби полегшити вам життя.

Наші навчені фахівці доступні 7 днів на тиждень без перерв та вихідних. Наші співробітники можуть обслуговувати всі моделі кондиціонерів будь-яких марок та способів кріплення. Доступні ціни на наш широкий спектр послуг, основною з яких є установка кондиціонерів у Харкові. Надаючи якісні послуги наші майстри, враховують усі тонкощі моделі системи, адже кожен виробник кондиціонерів має свої характеристики та ми знаємо всю необхідну інформацію для обслуговування кліматичної техніки.

Встановлення та ремонт кондиціонерів Харків

Встановлення та ремонт кондиціонерів Харків

Компанія з ремонту, встановлення кондиціонерів у Харкові, що спеціалізується на пристроях кондиціювання та вентиляції, має величезний досвід з встановлення та ремонту кондиціонерів. Тому що наші спеціалісти щороку відвідують спеціальні курси підвищення кваліфікації та отримують теоретичні знання, які вони опрацьовують на практичних заняттях, що проводяться уповноваженими компаній – виробників кліматичного обладнання.

Ми пропонуємо Вам високопрофесійну установку та виконання ремонту, та проведення інших робіт, таких як:

здійснення всіх сервісних послуг;

очищення та проведення профілактики;

заправлення фреоном;

проведення діагностики при поломці

 

Детальніше:Встановлення та ремонт кондиціонерів Харків

Закладка магістралі у Харкові

Закладка магістралі під кондиціонер та сам монтаж кондиціонера розділені у часі. Така послуга зручна для прокладання траси на стадії ремонту, коли обладнання розміщується після закінчення всіх чорнових робіт, а траси кондиціонерів поміщаються в шт

Закладка магістралі під кондиціонер під час ремонті, де ви живете. Саме своєчасне закладання магістралі під кондиціонер дозволяє сховати всі дроти, все правильно розрахувати та вивести конденсат у каналізацію для не використання коробів на стінах.

Зараз популярне встановлення кондиціонера у два етапи. Для цього знадобиться фахівцям із встановлення кондиціонерів двічі виїжджати на об'єкт. Від цього вартість робіт буде вищою, ніж при установці кондиціонера за один раз. Однак для своїх клієнтів ми передбачили найвищий пріоритет виконання робіт та приємні знижки на виконання основних робіт із встановлення

 

Детальніше:Закладка магістралі у Харкові

Сервіс кондиціонерів Харків

                                          Сервіс кондиціонерів Харків
Зазвичай, на те, в якому стані кондиціонер споживачі звертають увагу лише після того, як сталася поломка.Коли брак спеціалістів, сервісна служба на виклики реагує повільно, а послуги коштують недешево. Для того, щоб зберегти свої нерви, заощадження та передбачити можливу поломку кондиціонера, слід заздалегідь виконати його плановий огляд та чищення. Усі кондиціонери, як і автомобілі чи будь-які інші механізми вимагають своєчасного огляду професіоналами.

При здійсненні гарантійного та сервісного обслуговування кондиціонерів у Харкові наша компанія виконує наступні роботи:

 • виїзд майстра на об'єкт;
 • візуальний огляд стану кондиціонера;
 • перевірка кріплень зовнішнього блока;
 • очищення фільтрів та випарника внутрішнього блоку;
 • очищення теплообмінника зовнішнього блока;
 • огляд та очищення дренажної системи кондиціювання;
 • перевірка чинного тиску в середині системи;
 • ідентифікація причин витікання фреону з можливістю заправки (у разі потреби);
 • проведення діагностики;
 • програмування робочого режиму;
 • проведення інструктажу персоналу (на пульті);
 • визначення причин непрацездатності;
 • невеликий ремонт кондиціонера.

Детальніше:Сервіс кондиціонерів Харків

Фахівець із встановлення кондиціонерів у Харкові

Фахівець із встановлення кондиціонерів у Харкові

Основний напрямок у діяльності компанії з встановлення та монтажу кондиціонерів у Харкові- це надання всіх робіт із встановлення та монтажу кондиціонерів, обслуговування.

Ми співпрацюємо з усіма виробниками з виготовлення побутової техніки, яка користується попитом на ринку України. А також маємо штат висококваліфікованих спеціалістів із встановлення кондиціонерів, які розуміють усі особливості у будь-якій моделі кондиціонера.

Правильне встановлення кондиціонера Харків - це забезпечення стовідсоткової гарантії успіху його тривалої роботи. А не так - це неправильна працездатність, а може навіть, і вийти з ладу. Тому, якщо Ви вирішите встановити кондиціонер, радимо Вам скористатися послугами компанії зі встановлення та монтажу кондиціонерів у Харкові.

Детальніше:Фахівець із встановлення кондиціонерів у Харкові

Ремонт кондиціонерів Харків

Ремонт кондиціонерів у Харкові та області

Правильно обране,  встановлене обладнання, на жаль, не завжди гарантує його безвідмовну та довговічну роботу. Кожна деталь, кожен елемент має свій ресурс, термін експлуатації тощо. Тому періодично необхідно проводити їх огляд та профілактику. Договір про сервісне обслуговування - це гарантія швидкого та професійного усунення всіх помилок, це своєчасний профілактичний огляд обладнання, що дозволяє не допустити серйозних поломок і дорогий ремонт.

 Своєчасно проведене обслуговування та дрібний поточний ремонт – це запорука збільшення терміну надійної роботи кондиціонера.

Детальніше:Ремонт кондиціонерів Харків

Встановлення кондиціонерів у Харкові: найкращі ціни та якість!

Встановлення кондиціонерів у Харкові чи іншому місті ніколи не була дуже дешевою, адже треба провести певний обсяг робіт.

Саме встановлення кондиціонерів, ціна її починається від певної суми плюс додається прокладка магістралі. Додаткові витрати необов'язкові, якщо немає потреби задіяти альпіністів, штробити стіни, пробивати отвори у стінах тощо. У сучасних непростих реаліях наша компанія намагається мінімізувати ціну установки, чищення, сервісу або демонтаж кондиціонерів за рахунок оптимізації власних витрат. Ми не перекладаємо на клієнтів свої складнощі, тому вартість встановлення кондиціонерів нашими спеціалістами є цілком недорогою Харкова.

 

Щоб встановити кондиціонер, потрібно насамперед його купити, а з приводу придбання тієї чи іншої моделі можна також поговорити з нашими майстрами, адже у них накопичено багаторічний досвід профілактики, чищення та ремонту різноманітних моделей більшості виробників.

Також наші експерти завжди розкажуть про вартість послуг, необхідність використання додаткових матеріалів та розхідників, але важливо, що без потреби клієнтам не пропонується придбати безліч необов'язкових компонентів.

Детальніше:Встановлення кондиціонерів у Харкові: найкращі ціни та якість!

Встановлення і монтаж кондиціонерів Харків

Встановлення і монтаж кондиціонерів Харків

Чи можливе встановлення кондиціонерів недорого Харьков? Простої відповіді немає: багато залежить від розташування приміщення, самого кондиціонеравартість робіт формується в тому числі протяжність магістралі. Також треба враховувати необхідність висотних робіт, залучення альпіністів, штроблення та пробивання стін, інші типи робіт. В принципі, якщо від кондиціонера до зовнішньої стіни невелика відстань, то ціна установки кондиціонера Харків буде значно меншою, ніж установка такої моделі десь на сьомому поверсі. Наша компанія зробить всі роботи зі встановлення кондиціонерів у Харкові недорого, але якісно, ​​а численні відгуки споживачів підтверджують майстерність наших спеціалістів.

Чи потрібно шукати спеціалістів із встановлення кондиціонерів, спираючись виключно на дешевизну їхніх послуг? Кожен домогосподар вирішує самостійно, проте слід хоча б порівняти ціни, дізнатися середні по галузі, інакше можна нарватися на відвертих халтурників.

Детальніше:Встановлення і монтаж кондиціонерів Харків

Монтаж кондиціонерів у Харкові

Встановити кондиціонер у Харкові на перший погляд легко – треба оплатити послуги спеціалістів.

Якщо йдеться про приватний будинок або перший поверх «висотки» – це одне, але коли треба встановити пристрій на восьмий поверх, багато «контор» взагалі не беруться за подібне замовлення. Наша фірма виконує монтаж кондиціонерів будь-якого найвищого рівня складності, використовуючи допомогу високопрофесійних альпіністів, автокрани, спеціалізоване обладнання.

Найважливішою деталлю всього процесу монтажу кондиціонерів у Харкові наші майстри вважають підготовку, тобто проведення міжблочних комунікацій, магістралей, блоків. Якщо заздалегідь не подбати про штроблення, пробиття отворів, потім подібні операції провести складно та незручно.

Монтаж кондиціонерів, ціна яких може варіюватися в широкому діапазоні, але не нижче за певний поріг – вкрай відповідальний процес.

Неправильна установка здатна призвести не просто до неефективної роботи, але навіть до пошкоджень та анулювання гарантії, тобто до значних фінансових втрат.

Детальніше:Монтаж кондиціонерів у Харкові

Чистка кондиціонерів у Харкові. Обслуговування кондиціонера Харків.

Чистка кондиціонерів у Харкові. Обслуговування кондиціонера Харків.

Чищення кондиціонера - це обов'язковий процес для забезпечення нормальної роботи спліт-системи та стовідсоткового чистого повітря в приміщенні, де його встановлено, а також довга та надійна робота самої кліматичної техніки. Цей процес складається не тільки з очищення пилових фільтрів внутрішнього блоку, які Ви самі можете виконати, але й повного очищення спліт-системи, яка повинна здійснюватися лише працівниками сервісного центру "КОНДИЦІОНЕР СЕРВІС ХАРКІВ" хоча б раз на рік.

Чищення кондиціонера включає:

 • чищення фільтрів;
 • чищення зовнішнього блоку;
 • чищення внутрішнього блоку;
 • чищення випарника;
 • чищення дренажної системи;
 • заміна фільтрів.

Фільтра кондиціонера потрібно чистити якнайчастіше, тому що забруднені вони дуже погано впливають на здоров'я людини. Почистити їх Ви можете і не викликаючи професіоналів, т.к. для цього не потрібні особливі знання. А ось внутрішній та зовнішній блоки кондиціонера почистити правильніше буде за допомогою професіоналів. Тому що ці деталі мають велике значення, завдяки яким відбувається нагрівання та охолодження повітря.

Детальніше:Чистка кондиціонерів у Харкові. Обслуговування кондиціонера Харків.

Чому потрібно замовляти встановлення кондиціонера Харків?

Чому потрібно замовляти встановлення кондиціонера Харків?

Встановити кондиціонер Харьков означає, що не просто підключити в електромережу, а варто провести не дуже легкі та швидкі спеціальні монтажні роботи, які складаються з:

➜ розрахунку потужності кондиціонера;

➜ монтаж зовнішнього пристрою;

➜ монтаж внутрішнього пристрою;

➜ укладання та приєднання магістралі.

Закінчується весь процес монтажу налаштуванням та перевіркою включення кондиціонера.

Всі бригади монтажники нашої компанії перед кожним новим монтажним сезоном отримують технічні настанови, автотранспорт, який постійно знаходиться в їхньому розпорядженні, повний комплект обов'язкового інструменту та мобільний зв'язок. Оскільки під час проведення робіт із встановлення кондиціонерів у Харкові, нашим спеціалістам доводиться вирішувати багато найскладніших технічних завдань, використовуючи дороге професійне обладнання, користуватися спеціалізованою підйомною технікою та навіть послугами промислових альпіністів.

Детальніше:Чому потрібно замовляти встановлення кондиціонера Харків?

Замовити