МОНТАЖ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ У ХАРКОВІ

        Встановлення кондиціонера недорого зі знижками Працюємо по Харкову та Харківській області Гарантія на виконані роботи

       kondicioner-service.kharkov.ua

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Монтаж кондиціонера з автовишки у Харкові

Монтаж кондиціонера з автовишки Харків

Мегаполіс відрізняється розвиненою інфраструктурою та наявністю безлічі висотних адміністративних та житлових будівель. Встановити кондиціонери у Харкові доводиться на різній висоті. Тому наша компанія надає послуги установки кондиціонера у Харкові не дорого та якісно – незалежно від поверховості будівлі, в якій ви живете або працюєте.

Дуже часто виникає питання: «Як встановити кондиціонер Харків, якщо приміщення знаходиться не на першому, і не на другому поверсі, а набагато вище?». Відповідь проста. Досвідчені професіонали встановлять кондиціонер у Харкові на будь-якій висоті за допомогою авто вежі. Працюючи за допомогою авто вежі, наші спеціалісти роблять роботу з встановлення ретельно, точно, без похибок. Авто вежа дозволяє якомога ближче підібратися до місця встановлення кондиціонера і під час роботи перебувати в найбільш стійкому положенні, що, безсумнівно, впливає на якість роботи і передбачає найкращі результати.

Крім того, встановлення за допомогою авто вежі дозволяє міцно, герметично і горизонтально почепити кронштейни на стіну будівлі. Кронштейни призначені для кріплення ними зовнішнього блоку спліт системи. Якщо кронштейни спочатку прикріплені неякісно і криво – це може призвести до поломки обладнання. Також до робіт на вежі відноситься безпосередньо встановлення зовнішнього блоку на вже прикріплені кронштейни, закріплення його. Далі здійснюється підключення фреонової магістралі, що з'єднує зовнішній блок з внутрішнім та міжблочним електричним кабелем.

Замовити послугу встановлення кондиціонера за допомогою автовишки у Харкові Ви можете через наш сайт або за вказаними телефонами. 

Дзвонить нам  +380683388913

Замовити