МОНТАЖ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ У ХАРКОВІ

        Встановлення кондиціонера недорого зі знижками Працюємо по Харкову та Харківській області Гарантія на виконані роботи

       kondicioner-service.kharkov.ua

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Монтаж напольно-стельових кондиціонерів у Харкові

Монтаж напольно-стельових кондиціонерів у Харкові

Останнім часом спостерігається зростання виробництва на підприємствах м. Харків і тепер навряд чи знайдемо хоч одне підприємство, в приміщенні якого не буде кондиціонера.

Вище названий тип кондиціонерів застосовується для обслуговування складно структурних приміщень, щоб з легкістю охолоджувати навіть важкодоступні місця.

Команда наших спеціалістів має багаторічний досвід монтажу підлого-стельових систем кондиціювання у Харкові.

Ми пропонуємо вигідні умови кожному клієнту, а також гарантуємо високу якість і просимо невелику ціну.

Суть цього типу монтажу полягає в наступному: кондиціонери встановлюються не високо над рівнем підлоги або безпосередньо на стелю.

Принцип роботи даних кондиціонерів: швидкість руху повітряних потоків є високою, що дозволяє охолоджувати навіть важкодоступні місця приміщення. Як правило, струмені повітря мають горизонтальний напрямок, у тому випадку, якщо кондиціонер вішається на стелю. Якщо кондиціонер встановлений біля підлоги, то потоки повітря будуть спрямовані вгору. Що цікаво, ні у першому, ні у другому випадках, потоки перебувають поза попадання людей, що у приміщенні.

Монтаж підлого-стельових  кондиціонерів повинен виконуватися  тільки професіоналами, які: підберуть місце для монтажу кондиціонера, встановлять зовнішній блок, повісять внутрішній блок, здійснять монтаж холодильного контуру, дренаж конденсату, електричне підключення, тестовий запуск системи кондиціювання.

 

Телефон +380683388913

 

Замовити