МОНТАЖ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ У ХАРКОВІ

        Встановлення кондиціонера недорого зі знижками Працюємо по Харкову та Харківській області Гарантія на виконані роботи

       kondicioner-service.kharkov.ua

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Встановлення кондиціонерів у Харкові. Установка кондиціонера Харків

Встановлення кондиціонерів у Харкові. Установка кондиціонера Харків

Останнім часом ми все частіше стикаємося з підвищенням температури повітря, доволі часто спостерігаємо, що вже у квітні температура перевищує 25 градусів, а на сонячному боці і всі 30, не кажучи вже про літні місяці. Це робить використання кондиціонування в приміщеннях дуже актуальним. Від цього залежить самопочуття та працездатність працівників підприємств та комфорт у домашніх умовах.

Встановлення кондиціонерів у Харкові краще доручити професіоналам, а саме фірмам, спеціалізацією яких є встановлення кондиціонерів, щоб уникнути непотрібних витрат та зайвих проблем.

Роботи зі встановлення спліт систем виконують працівники фірми, які мають спеціальне навчання та значний досвід роботи з встановлення та підтримання працездатності обладнання на професійному рівні.

Установка кондиціонерів у Харкові не навченими або малокваліфікованими людьми, без досвіду роботи загрожує ранніми поломками обладнання, можливістю його загоряння та витоку теплоносія (фреону), що не є безпечним для людей, що знаходяться в приміщенні, яке кондиціонується.

Від правильної установки залежить вибухо-пожежна безпека, електробезпека та енергозбереження (кондиціонер є електричним апаратом), а також ефективна та тривала його робота.

Працівники нашої фірми, навчені та пройшли стажування на заводах з виробництва кондиціонерів, виконають роботу у Харкові швидко та за прийнятними цінами.

У вартість робіт з встановлення кондиціонерів у Харкові входить свердління отворів у стінах, верхолазні роботи при установці на висоті більше 5 метрів, прокладення кабелю, (установка захисної сітки на зовнішньому блоці – за бажанням замовника), монтаж внутрішнього блоку, пуск та налагодження обладнання. 

Телефон +380683388913

Замовити