МОНТАЖ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ У ХАРКОВІ

        Встановлення кондиціонера недорого зі знижками Працюємо по Харкову та Харківській області Гарантія на виконані роботи

       kondicioner-service.kharkov.ua

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Ремонт кондиціонерів Харків

Ремонт кондиціонерів у Харкові та області

Правильно обране,  встановлене обладнання, на жаль, не завжди гарантує його безвідмовну та довговічну роботу. Кожна деталь, кожен елемент має свій ресурс, термін експлуатації тощо. Тому періодично необхідно проводити їх огляд та профілактику. Договір про сервісне обслуговування - це гарантія швидкого та професійного усунення всіх помилок, це своєчасний профілактичний огляд обладнання, що дозволяє не допустити серйозних поломок і дорогий ремонт.

 Своєчасно проведене обслуговування та дрібний поточний ремонт – це запорука збільшення терміну надійної роботи кондиціонера.

Сервісне обслуговування передбачає:

- Чищення обладнання;

- Огляд кабельної траси

- Чищення фільтрів та дренажної системи

- Перемикання режиму роботи;

- Тестування охолоджуючих потоків; 

- Контроль рівня тиску в компресорі,

- Дозаправку холодоагентом проводиться при необхідності;

- замірювання опору ізоляції живильного кабелю та холодильного агрегату та ін.

За бажанням споживача можливе разове сервісне обслуговування або систематичне абонентське обслуговування із укладанням договору, де обумовлюються всі терміни, види робіт, а також їхня вартість. Про проведене обслуговування та ремонт робиться відмітка в паспорті кондиціонера.

При роботі за договором споживач щомісяця сплачує абонентську плату у встановленому розмірі та за необхідності отримує високоякісний ремонт та профілактичні роботи. При разовому обслуговуванні плата провадиться за квитанцією залежно від наданих послуг.

Встановлення кондиціонерів у Харкові: найкращі ціни та якість!

Встановлення кондиціонерів у Харкові чи іншому місті ніколи не була дуже дешевою, адже треба провести певний обсяг робіт.

Саме встановлення кондиціонерів, ціна її починається від певної суми плюс додається прокладка магістралі. Додаткові витрати необов'язкові, якщо немає потреби задіяти альпіністів, штробити стіни, пробивати отвори у стінах тощо. У сучасних непростих реаліях наша компанія намагається мінімізувати ціну установки, чищення, сервісу або демонтаж кондиціонерів за рахунок оптимізації власних витрат. Ми не перекладаємо на клієнтів свої складнощі, тому вартість встановлення кондиціонерів нашими спеціалістами є цілком конкурентоспроможною для Харкова.

 Щоб встановити кондиціонер, потрібно насамперед його купити, а з приводу придбання тієї чи іншої моделі можна також поговорити з нашими майстрами, адже у них накопичено багаторічний досвід профілактики, чищення та ремонту різноманітних моделей більшості виробників.

Також наші експерти завжди розкажуть про вартість послуг, необхідність використання додаткових матеріалів та розхідників, але важливо, що без потреби клієнтам не пропонується придбати безліч необов'язкових компонентів.

Наша компанія має авторитет серед колег, а найважливіше – серед клієнтів, які вже користувалися нашими послугами. Авторитет важко заслужити, а ще складніше відповідати очікуванням людей, але наші майстри, менеджери, всі співробітники є однією метою – зробити установку кондиціонерів максимально надійною, а ціну – по можливості найнижчою. Скільки коштує встановити кондиціонер у Харкові, можна запитати наших співробітників або скористатися сторінкою сайту з прайсом, де вказані ціни на всі послуги.

 

Замовити