МОНТАЖ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ У ХАРКОВІ

        Встановлення кондиціонера недорого зі знижками Працюємо по Харкову та Харківській області Гарантія на виконані роботи

       kondicioner-service.kharkov.ua

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Монтаж кондиціонерів з альпіністом у Харкові. Установка кондиціонера з альпіністом Харків.

Монтаж кондиціонерів з альпіністом у Харкові. Установка кондиціонера з альпіністом Харків.

Встановлення кондиціонерів у Харкові дуже актуальна тема, оскільки постійно спостерігається динаміка збільшення температури повітря, особливо в літні місяці. Тому кондиціонер у кожному приміщенні вже давно не забаганка, а необхідність.

Перед жителями міста часто виникає питання кондиціонування приміщень у висотних будинках, де встановлення зовнішнього блоку кондиціювання пов'язана з необхідністю залучення верхолазів і навіть альпіністів для виконання монтажних робіт.

Верхолази та альпіністи спеціально навчені та мають досвід роботи на значній висоті над рівнем землі, що надзвичайно небезпечно. Більше того, такі роботи заборонено виконувати некваліфікованими працівниками, оскільки вони належать до робіт підвищеної небезпеки та регламентовані Законом України "Про охорону праці". Порушення цього закону у разі нещасного випадку веде до адміністративної та кримінальної відповідальності.

Наша фірма співпрацює зі спеціально навченими альпіністами, які якісно та сумлінно виконують верхолазні роботи з встановлення кондиціонерів у Харкові. Це дозволяє швидко та безпечно виконувати роботи з встановлення кондиціонерів без непотрібного ризику та загрози для здоров'я та для працюючих співробітників фірми, так і для мешканців, що проживають у будинку, де встановлюється кондиціонер.

 

Дзвонить +380683388913

Замовити