МОНТАЖ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ У ХАРКОВІ

        Встановлення кондиціонера недорого зі знижками Працюємо по Харкову та Харківській області Гарантія на виконані роботи

       kondicioner-service.kharkov.ua

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Закладка магистрали для кондиционера Харьков

Закладка магистрали для кондиционера Харьков

Важливим етапом у процесі монтажу кліматичної системи є закладання магістралі для кондиціонера. Тому закладка магістралі, як, втім і його монтаж - повинні проводитися тільки досвідченими професіоналами. У Харкові наші співробітники найкраще справляються з цим завданням. Для початку розробляється схема прокладки залежно від ваших уподобань та дозволяючих можливостей вашого приміщення.

 Закладка може бути двох типів: внутрішня та зовнішня. Внутрішня закладка можлива під час ремонту приміщення, в якому встановлюється кондиціонер. Вона дозволяє приховати всі комунікації системи кондиціювання у стіну.

Наші фахівці у Харкові справляються із завданням внутрішньої закладки магістралі на «відмінно» та гарантують найбільш якісний та естетичний результат.

Для проведення внутрішньої закладки необхідно провести кілька операцій з підготовки: штроблення стін, безпосередньо закладка комунікацій. Внутрішня прокладка має на увазі: відведення конденсату на вулицю або без відведення конденсату на вулицю.

Для відведення конденсату на вулицю необхідно зробити спеціальний отвір, який відповідатиме довжині та ширині, виконаних каналів.

Наприкінці каналу, у місці, де комунікація виходить назовні – свердлиться отвір.

При цьому зі стіни виходитимуть дроти всіх міжблочних комунікацій для подальшого їх підключення та проведення після цього всіх пуско-налагоджувальних робіт. 

Дзвонить нам : 0683388913

Замовити