МОНТАЖ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ У ХАРКОВІ

        Встановлення кондиціонера недорого зі знижками Працюємо по Харкову та Харківській області Гарантія на виконані роботи

       kondicioner-service.kharkov.ua

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Закладка магістралі у Харкові

Закладка магістралі під кондиціонер та сам монтаж кондиціонера розділені у часі. Така послуга зручна для прокладання траси на стадії ремонту, коли обладнання розміщується після закінчення всіх чорнових робіт, а траси кондиціонерів поміщаються в шт

Закладка магістралі під кондиціонер під час ремонті, де ви живете. Саме своєчасне закладання магістралі під кондиціонер дозволяє сховати всі дроти, все правильно розрахувати та вивести конденсат у каналізацію для не використання коробів на стінах.

Зараз популярне встановлення кондиціонера у два етапи. Для цього знадобиться фахівцям із встановлення кондиціонерів двічі виїжджати на об'єкт. Від цього вартість робіт буде вищою, ніж при установці кондиціонера за один раз. Однак для своїх клієнтів ми передбачили найвищий пріоритет виконання робіт та приємні знижки на виконання основних робіт із встановлення

 

 

Часто, крім основної роботи, потрібне виконання й інших будівельних робіт, які не входять до стандартної вартості установки кондиціонера і оплачуються окремо. Наприклад, таких як прокладання проводів усередині стіни та інше.

Важливо, що попередні роботи з прокладання траси виконуються акуратно та якісно, ​​незважаючи на те, що після закінчення робіт ви не бачите штробу. Сучасне планування квартир часто допускає монтаж кондиціонерів на значній відстані від зовнішньої стіни, яка у свою чергу збільшує витрати на підготовку та прокладання магістралі для кондиціонера.

Наш багаторічний досвід показав, що фахівці з встановлення кондиціонерів та що мають високу кваліфікацію та величезний досвід ніколи не занижують, а тим більше не завищують ціну на свої послуги. Тому варто орієнтуватися на ціни на монтаж кондиціонерів середні по місту, адже коли послуги дорожчі – не означає, що вони кращі, а надто дешеві чи безкоштовні, як правило, взагалі нічим красивим, для покупця не закінчуються, а в багатьох випадках є звичайним шахрайством.

 

 

Замовити